Ben Kimim?

Hoş geldiniz ben Özkan Sabancı,

Buraya kadar geldiğinize göre kısaca kendimden bahsedeyim. 35 yaşında, evli ve 2 erkek çocuk babasıyım. ( Bu noktada Allah bağışlasın demeniz gerekiyordu 😀 )

İstanbul üniversitesi Kontrol Sistemleri Teknolojisi ve ikinci üniversite kapsamında Web tasarım ve kodlama mezunuyum. Aynı zamanda şu anda Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyim.

16 Yıldır profesyonel iş dünyası içinde üretim, planlama, stok yönetimi, maliyet muhasebesi, yalın üretim, bilgi sistemleri, süreç analizi, iş zekası ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyorum.

Şu anda halen özel bir şirkette uzman iş analisti olarak görev yapmaktayım. Birden fazla bölümde birden fazla iş ile uğraşmaktan olsa gerek bir çok konuda bilgi sahibiyim.

Her analistin olmazsa olmazı MS Excel ile de yakından ilgiliyim. İş tarafında edindiğim gerçek tecrübeler ve farklı bölümlerin içerisinde geliştirdiğim Excel uygulamaları en büyük referansımdır. (bknz. https://bionluk.com/ozkansabanci)

Tüm bunların yanında bu site ile sizlere iş dünyasında, kendi teknolojik dünyamda ve uzman olduğum konularda bilgiler vermeye çalışacağım.

Ayrıca destek lazım dediğiniz konularda gerek sitedeki iletişim kanallarından gerek sosyal medya hesaplarından benimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlara değer katmak misyonu ile çıktığım bu yolda umarım sizlere ve işlerinize de değer katabilirim. 

Sağlıcakla kalın…

MS Excel & VBA
95%
SAP (MM,CO,PP)
90%
MS Teams
85%
SQL
80%
İş Analizi
95%